کد خبر : 69864 تاریخ : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ بهمن - 15:30
شناسایی ودستگیری باند کارچاق کن و دلال در اصفهان رئیس کل دادگستری استان اصفهان، از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند دلال و کارچاق کن، توسط نیروهای حفاظت و اطلاعات دادگستری، خبر داد.

قانون- رئیس کل دادگستری استان اصفهان، از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند دلال و کارچاق کن، توسط نیروهای حفاظت و اطلاعات دادگستری، خبر داد.

به گزارش  قانون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،احمد خسروی وفا  افزود: پس از وصول شکایات متعدد مبنی بر اینکه افرادی با تردد در اماکن قضایی و محاکم عمومی و انقلاب، اقدام به دلالی و کارچاق کنی می کنند موضوع در دستور کار ویژه حفاظت و اطلاعات دادگستری استان اصفهان، قرار گرفت.

وی اظهار کرد: پس از انجام اقدامات تخصصی و فنی و رصد فعالیت های این افراد، اعضای اصلی این باند که یک زوج هستند شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان، افزود: این زوج با تردد در اماکن قضایی اعم از محاکم عمومی و انقلاب و اطراف زندان مرکزی اصفهان با شناسایی و ارتباط گیری با افراد و خانواده های زندانیان اعزامی به مجتمع های قضایی، خود را به عنوان وکیل دادگستری، مأموران مجرب پلیس و ذی نفوذ در دستگاه قضایی معرفی می کردند.

خسروی وفا تصریح کرد: این زوج دلال با دادن وعده های واهی مبنی بر آزاد کردن زندانی ظرف چند روز، مبالغ کلانی از مراجعان به اماکن اخذ کرده اند.
وی یادآوری کرد: متهمان با تشکیل پرونده و ارجاع به مرجع قضایی راهی زندان شدند و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.