کد خبر : 71244 تاریخ : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲ اسفند - 21:34
پیدا شدن قایق غرق شده صیادان جویباری رئیس نجات غریق جویباراز پیداشدن قایق بدون سرنشین صیادان جویباری در عمق 10 متری دریا خبر داد.

قانون- رئیس نجات غریق جویباراز پیداشدن قایق بدون سرنشین صیادان جویباری در عمق 10 متری دریا خبر داد.

به گزارش قانون به نقل از ایسنا،علی اکبریان اظهار کرد : ساعت سه عصر امروز سه شنبه قایق صیادان در عمق 10 متری دریا در پله ششم توسط غواصان پیدا شد.

وی افزود :علت غرق شدن قایق پیچیده شدن تور ماهی گیری که صیادان برای صید پهن کرده بودند به دور موتور  بوده و با موج های بلند آن منطقه قایق غرق شد ولی بدنه قایق کاملا سالم است.

رئیس نجات غریق جویبار بیان کرد : غواصانی که به عمق دریا رفته اند، از داخل قایق سه دست لباس صیادی پیدا و به ساحل آورده اند اما اثری از صیادان نبود.

اکبریان گفت: پیش بینی ما بر این است که صیادان زمانی که قایق را در حال غرق دیدند لباس خود را در آورده و به دریا زدند و سرمای آب و مسافت طولانی بازگشت به ساحل آن ها را با مشکل رو به رو کرده است.

وی خاطرنشان کرد: دریای مواج،مکان غرق شدن قایق در پله ششم که نسبت به جاهای دیگرموج های بلندتری دارد،مسافت طولانی و سرمای آب  احتمال مرگ این صیادان را پر رنگ تر می کند.

به گزارش ایسنامازندران،سه ماهیگیرجویباری ساعت هفت شب یکشنبه از منطقه گلدشت  برای ماهیگیری به دریا رفته بودند که تاکنون بازنگشته اند و جستجو برای پیدا کردن این سه صیاد مفقود شده ادامه دارد؛هلال احمر مازندران نیز با بالگرد و پهباد در جستجوی این صیادان بوده که عصر امروز قایق بدون سرنشین این ماهیگیران پیداشد.