کد خبر : 72083 تاریخ : ۱۳۹۶ شنبه ۱۲ اسفند - 01:30
اوبر برای بیماران خدمات تاکسی فراهم می کند یک شرکت تاکسی آنلاین خدمت جدیدی برای بیماران ارائه کرده است. پزشکان با کمک این خدمت برای بیماران خود آنلاین تاکسی خبر می کنند و لازم نیست بیمار حتی موبایل داشته باشد.

قانون- یک شرکت تاکسی آنلاین خدمت جدیدی برای بیماران ارائه کرده است. پزشکان با کمک این خدمت برای بیماران خود آنلاین تاکسی خبر می کنند و لازم نیست بیمار حتی موبایل داشته باشد.

به گزارش قانون به نقل از انگجت، شرکت اوبر تصمیم دارد خدمت جدید Uber Health را ارائه کند. پزشکان با کمک این خدمت می توانند برای بیماران به طور آنلاین تاکسی خبر کنند. هزینه این خدمت نیز از پزشک یا تهیه کننده خدمات درمانی تهیه می شود و نه بیمار.

این خدمت را می توان چند روز یا چند ساعت قبل درخواست کرد. در همین راستا نیازی نیست بیمار برای استفاده از این خدمت به موبایل دسترسی داشته باشد.

اوبر آزمایش این خدمت را تابستان گذشته آغاز کرد و بیش از ۱۰۰ تهیه کننده خدمات درمانی از جمله بیمارستان ها، کلینیک و مراکز تراپی از آن استفاده کردند.

این درحالی است که طبق تحقیقات دولت فدرال آمریکا بیش از ۳ میلیون نفر به دلیل مشکلات حمل و نقلی نمی توانند از خدمات درمانی مناسب استفاده کنند.