کد خبر : 73736 تاریخ : ۱۳۹۷ شنبه ۴ فروردين - 16:50
فرمانده ناجا: ناآرامی‌های دراویش «فتنه بزرگی» بود متأسفانه تعدادی از همکاران پلیس در این حادثه به‌شهادت رسیدند ولی این موضوع سبب افشای پشت‌پرده‌های این فتنه‌گران و ‌به‌نمایش گذاشتن مظلومیت نظام و پلیس شد.

قانون- فرمانده نیروی انتظامی ناآرامی‌های دراویش در خیابان پاسداران را فتنه‌ای بزرگ دانست و گفت: متأسفانه تعدادی از همکاران پلیس در این حادثه به‌شهادت رسیدند ولی این موضوع سبب افشای پشت‌پرده‌های این فتنه‌گران و ‌به‌نمایش گذاشتن مظلومیت نظام و پلیس شد.

به گزارش قانون به نقل از تابناک،سردار حسین اشتری ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با اشاره به تلاش پلیس در خدمت به مسافران نوروزی اظهار داشت: پلیس تمام امکانات خود را برای خدمت‌رسانی به‌کار گرفته و از 24 اسفند تا 15 فروردین 97 پلیس در آماده‌باش کامل است.

وی با بیان اینکه مأموریت‌های پلیس در سال گذشته با توجه به شروع سال جدید و حجم گسترده مسافرت‌ها آغاز شد و با تأمین امنیت انتخابات ریاست جمهوری ادامه داشت، ابراز کرد: تأمین امنیت پنج میلیون زائر اربعین حسینی(ع) با 30 هزار مأمور پلیس از دیگر اقدامات مهم پلیس در سال گذشته بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی راجع به ناآرامی‌های کشور در دی‌ماه سال گذشته تصریح کرد: چندین تجمع در شهرهای کشور در دی‌ماه وجود داشت که هوشیاری مردم و اقتدار پلیس سبب شد تا مشکل خاصی در کشور به‌وجود نیاید.
وی با تأکید بر برنامه‌ریزی دشمنان برای ایجاد ناامنی در کشور در دهه فجر و به‌ویژه 22 بهمن‌ماه افزود: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه‌های دشمنان را ناکام گذاشت.

اشتری ناآرامی‌های دراویش در خیابان پاسداران را فتنه‌ای بزرگ عنوان کرد و ادامه داد: متأسفانه تعدادی از همکاران پلیس در این حادثه به‌شهادت رسیدند ولی این موضوع سبب افشای پشت‌پرده‌های این فتنه‌گران و نشان‌دهنده مظلومیت نظام و پلیس شد.

وی با یادآوری برنامه‌ریزی عده‌ای برای دامن‌زدن به حوادث چهارشنبه آخر سال عنوان کرد: عده‌ای در داخل و خارج از کشور به‌دنبال دامن زدن به حوادث این شب بودند که با اقدامات انجام‌شده شاهد کاهش 30درصدی حوادث بودیم.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به عملکرد مناسب پلیس قم اظهار داشت: پلیس قم در موضوعات مختلفی مانند آسیب‌های اجتماعی و برهم‌زنندگان امنیت عملکرد مناسبی داشته است.