کد خبر : 76442 تاریخ : ۱۳۹۷ سه شنبه ۴ ارديبهشت - 12:03
عدم تغییر در نحوه اعزام زائران عتبات عالیات در نحوه اعزام زائران تغییری ایجاد نمی‌شود و اعزام‌ها طبق روال قبلی به عتبات عالیات ادامه خواهد داشت.

قانون- مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان این مطالب که شرکت‌های مرکزی استان‌ها و مجریان خدمات جهت اعزام به عتبات عالیات افزایش یافته اند، افزود: در نحوه اعزام زائران تغییری ایجاد نمی‌شود و اعزام‌ها طبق روال قبلی به عتبات عالیات ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش قانون به نقل از میزان، مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان این مطالب که شرکت‌های مرکزی استان‌ها و مجریان خدمات جهت اعزام به عتبات عالیات افزایش یافته اند، افزود: در نحوه اعزام زائران تغییری ایجاد نمی‌شود و اعزام‌ها طبق روال قبلی به عتبات عالیات ادامه خواهد داشت.


مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت و گو با برنامه‌ای تلویزیونی افزایش شرکت‌های مرکزی استان‌ها و مجریان خدمات اعزام به عتبات عالیات را تشریح کرد.

وی در این باره تصریح کرد: با افزایش مجریان خدمات عتبات عالیات، در نحوه اعزام زائران تغییری ایجاد نمی‌شود و اعزام‌ها طبق روال قبلی به عتبات عالیات ادامه خواهد داشت. اما به دلیل ذائقه‌های مختلف رائران در استان‌های مختلف درباره چگونگی و نحوه اعزام، شرکت‌های مرکزی استان‌ها افزایش یافتند تا اعزام‌های استانی خود را انجام دهند. اعزام‌های استانی نیز در بسته‌های مختلف و زیر نظر سازمان حج و زیارت انجام می‌گیرد.

به گفته آقایی اسامی دفاتر مجاز در سامانه جامع حج و زیارت موجود است و مردم می‌توانند برای آگاهی درباره دفاتر مجاز به آن مراجعه کنند.