کد خبر : 77143 تاریخ : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۱ ارديبهشت - 22:55
محبی‌نیا: رسانه‌ها نباید به کارزار تنش‌آفرینی تبدیل شوند عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه اگر قانون اساسی محور امور باشد شاهد وحدت در بین مسئولان خواهیم بود، گفت: مسئولان حواسشان باشد رسانه ها به کارزار تنش آفرینی در کشور تبدیل نشود.

قانون- عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه اگر قانون اساسی محور امور باشد شاهد وحدت در بین مسئولان خواهیم بود، گفت: مسئولان حواسشان باشد رسانه ها به کارزار تنش آفرینی در کشور تبدیل نشود.
 

به گزارش قانون به نقل از خانه ملت،جهانبخش محبی نیا  در خصوص ضرورت وحدت و همگرایی بین قوا و تاثیر آن بر وضعیت داخلی کشور، گفت: باید اذعان کرد وحدت بین مردم و مسئولان موجب اوج گرفتن مشروعیت نظام می شود از این رو مردم همواره پرشکوه‌تر در تمام عرصه هایی که نیاز به ظرفیت جامعه است حضور می یابند.

هنوز به سطح درک مفهوم وحدت دست نیافته ایم

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعریف و مدیریت مسئله وحدت در بین ارکان حکومت امری ضروری است، تصریح کرد: هنوز در مرحله تعریف مسئله وحدت به سر می بریم و به سطح درک این مفهوم نرسیده ایم.

اگر قانون اساسی محور امور باشد شاهد وحدت خواهیم بود

وی ادامه داد: بر این اساس باید قانون اساسی در همه ارکان کشور به طور جدی اجرایی شود و مفاد این قانون مبنای همه امور قرار بگیرد از این رو آن زمان شاهد رخداد وحدت بین مسئولان خواهیم بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه افزایش وحدت در بین مسئولان سبب افزایش اعتماد عمومی، کارایی، توسعه کشور و غیره می شود، تصریح کرد: بنابراین سران قوا و مسئولان ارشد کشور باید مفهوم وحدت و همگرایی را در زیرمجموعه های خود توسعه دهند و این مهم را تا تحقق نهایی دنبال کنند.

مسئولان حواسشان باشد رسانه ها به کارزار تنش آفرینی تبدیل نشود

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در خصوص استفاده ابزاری برخی مسئولان از رسانه ها و شیوع بیشتر اختلاف نظر در بین دستگاه ها، خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد که نفس امر اطلاع رسانی و آگاهی دهی به مردم از طریق رسانه ها امری ضروری است و منع قانونی هم ندارد اما مسئولان باید حواسشان باشد که این مهم به عرصه و کارزار تنش آفرینی تبدیل نشود.