کد خبر : 77899 تاریخ : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت - 15:33
نیکی هیلی: اسرائیل مانند کودکی درمیان قلدرها است! سفیر آمریکا در سازمان ملل خود را تا مقام مادری برای کودک نامشروعی به نام رژیم صهیونیستی تنزل داد و از رفتار سازمان ملل با تل‌آویو انتقاد کرد.

قانون-سفیر آمریکا در سازمان ملل خود را تا مقام مادری برای کودک نامشروعی به نام رژیم صهیونیستی تنزل داد و از رفتار سازمان ملل با تل‌آویو انتقاد کرد.

به گزارش قانون به نقل از راشاتودی، نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در اظهاراتی تعجب‌برانگیر مدعی شد دلیل دفاع مداومش از رژیم صهیونیستی این است که اعضای شورای امنیت سر مسائلی مانند شهرک‌سازی با تل‌آویو بدرفتاری می‌کنند.

وی حتی تا آنجا پیش رفت که جامعه بین‌الملل را به سوء‌استفاده از صهیونیست‌ها متهم کرد و مدعی شد: اسرائیل در سازمان ملل شبیه کودکی درمیان قلدرها است!

هیلی در نهایت برای آنکه بهتر در حق این کودک لوس مادری کند، به تهدید روی آورد و گفت: آمریکا پشت اسرائیل ایستاده و هرکه با آن سرشاخ شود، با ما طرف است!

گفتنی است وی از زمان پذیرش نمایندگی آمریکا در سازمان ملل، تمام وقت خود را صرف توجیه رفتارهای بی‌شرمانه تل‌آویو و دفاع از مواضع ترامپ در حمایت از رژیم صهیونیستی کرده است.