کد خبر : 78203 تاریخ : ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت - 20:50
رسيدگي پرونده شهادت سرباز وظیفه خارج از نوبت دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستور رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به پرونده شهادت سرباز وظیفه نیروی انتظامی که در حین انجام ماموریت توسط سارقین به شهادت رسید خبر داد و گفت: شروران وضاربان در حال حاضر در بازداشت بسر می برند.

قانون-دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستور رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به پرونده شهادت سرباز وظیفه نیروی انتظامی که در حین انجام ماموریت توسط سارقین به شهادت رسید خبر داد و گفت: شروران وضاربان در حال حاضر در بازداشت بسر می برند.

به گزارش قانون به نقل از ایلنا، دادخدا سالاری اعلام کرد: رسیدگی به این پرونده با فوریت در شعبه  ۹بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب مرکز استان در حال انجام است و اجازه نخواهیم داد عده‌ای اراذل واوباش نظم وامنیت عمومی جامعه را به مخاطره بیاندازند.

وی عنوان کرد:متهم ردیف اول (ج.ب)و دوم(م.ن) سابقه بیش از ۳۰فقره سرقت و نگهداری مواد مخدر را در پرونده سیاه خود به ثبت رسانده اند.

این مقام قضائی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:متاسفانه در ۱۹فرودین سال جاری متهم ردیف اول سرقت  با سلاح سرد(چاقو) به سمت مامورین وسرباز وظیفه حمله ور وبا ضربات متعدد چاقو اقدام به مجروح نمودن ماموران می نماید که با مقاومت وجان فشانی  ماموران موفق به فرار نگردیده ودر محل حادثه دستگیر شده اند

وی افزود:بلافاصله پس از این حادثه سرباز وظیفه محمد سعید دهقان اناری به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) منتقل می شود اما باتوجه به اینکه  چاقو دقیقا روی شریان شاهرگ اصلی بیمار اصابت کرده بود بیمار در حالت کما قرار گرفته بود.

شایان ذکر است صبح امروز دادستان مرکز استان کران در کنار مردم ولایتمدار و شهیدپرور کرمان ،در مراسم تشییع شهید مدافع نظم وامنیت محمد سعید دهقان اناری شرکت نمودند