کد خبر : 78407 تاریخ : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت - 14:47
توهين سرمربي الجزيره به يك ايراني شب گذشته ديدار دو تيم پرسپوليس ايران و الجزيره امارات با برتری سرخپوشان و صعود به جمع هشت تيم برتر آسيا به پايان رسيد

قانون- شب گذشته ديدار دو تيم پرسپوليس ايران و الجزيره امارات با برتری سرخپوشان و صعود به جمع هشت تيم برتر آسيا به پايان رسيد اما نشست خبری پايان مسابقه همراه با حواشی و توهين تن كارته هلندی به خبرنگار پارسينه بود كه در ذيل اشاره خواهيم كرد.

تن کاته پس از شکست ۲ بر یک دوشنبه شب تیمش برابر پرسپولیس و حذف از لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: ما نمی خواستیم اینطوری ببازیم.

سرمربی الجزیره امارات ادامه داد: ۸۹ دقیقه به چیزی که می خواستیم نزدیک بودیم. فکر می کنم خیلی خوب دفاع کردیم و منظم بودیم. بعد از گل اولی که خوردیم تاکتیکمان را عوض کردیم و مهاجم اضافه کردیم. اما کاری که نتوانستیم خوب انجام دهیم این بود که نتوانستیم فضای پشت دفاع ها را پوشش دهیم.

اما حاشيه اصلی اين مسابقه زمانی رخ داد كه يك خبرنگار از سرمربی هلندی اين تيم سوال كرد: شما در نشست خبری قبل از اين مسابقه گفتين تيم من به هيچ عنوان ضدفوتبال بازی نخواهد كرد چرا كه من از فوتبال روز دنيا و اروپا به اين تيم آمدم و اصلا در DNA من نيست چنين رفتار و حركتی و شك نكنيد فوتبال تدافعی هم از تيمم نخواهيد ديد همانطور كه مقابل رئال مادريد نيز به هيچ وجه دست به چنين رفتاری نزديم اما در اين مسابقه شاهد بوديم كه بازيكنان تيم شما دقيقا شانزده بار بدون اينكه برخوردی صورت گرفته باشد خودشان را به زمين زدند. آيا چنين مساله‌ای در خون تيم شما است؟