کد خبر : 81491 تاریخ : ۱۳۹۷ سه شنبه ۵ تير - 01:17
مقابل قهرمان اروپا بازی کردیم بهترین نمایشمان را داشتیم کی روش بعد از تساوی یک بر یک برابر پرتغال گفت:« سعی کردیم بهترین نمایشمان را داشته باشیم. از بازیکنانم تشکر می کنم چرا که تمام توانشان را برای کسب پیروزی گذاشتند.»

قانون- تیم ملی ایران در حالی از گردونه رقابت های جام جهانی کنار رفت که می توانست با استفاده از موقعیت هایش یکی از صعود کننده ها باشد.

به گزارش قانون، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران امروز نیز روز پرفشاری را کنار زمین گذراند. او بعد از تساوی یک بر یک برابر پرتغال گفت:« سعی کردیم بهترین نمایشمان را داشته باشیم. از بازیکنانم تشکر می کنم چرا که تمام توانشان را برای کسب پیروزی گذاشتند.»


او اضافه کرد:« آرزو می کنم پرتغال به فینال جام جهانی برسد و بتواند قهرمانی در جام جهانی را تجربه کند.»


سرمربی تیم ایران همچنین اضافه کرد:« بازی سختی بود و ما از جام جهانی نیز چنین چیزی را انتظار داریم. بازی سخت و فشرده ای بود و درگیری های زیادی در آن رخ داد. البته ما نسبت به بازی های قبلی مان در این بازی متفاوت بازی کردیم هرچند پرتغال قهرمان اروپا است و ما بازی سختی داشتیم.»


او در پاسخ به خبرنگار که از او پرسید چرا ایران در این بازی نسبت به دو بازی قبلی اش عملکرد ضعیف تری داشت گفت:« خب این سومین بازی ما در جام جهانی بود. ما باید واقعیات را ببینیم. ما جلوی مراکش بردیم و در برابر اسپانیا کار سختی انجام داده و این تیم را کنترل کردیم. در آن بازی حق ما باخت نبود و اگر از اسپانیا یک مساوی گرفته بودیم الان با 5 امتیاز صعود می کردیم.»