کد خبر : 81636 تاریخ : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير - 16:50
حمایت شفر از برانکو مقابل کی روش: بازیکنان ما و پرسپولیس عالی بودند ابراهیمی و حسینی و بیرانوند عالی بودند و ما لیگ خیلی خوبی داریم. چرا الان ایران دو تیم در لیگ قهرمانان دارد و این نشان می دهد شرایط لیگ ما خوب است.

قانون- ابراهیمی و حسینی و بیرانوند عالی بودند و ما لیگ خیلی خوبی داریم. چرا الان ایران دو تیم در لیگ قهرمانان دارد و این نشان می دهد شرایط لیگ ما خوب است.اگر ذوب آهن مقابل استقلال قرار نمی گرفت در آسیا ما الان سه تیم داشتیم

به گزارش قانون به نقل از تابناک،وینفرد شفر در خصوص صحبت های روز گذشته برانکو که گفته بود بهترین بازیکنان ایران در جام جهانی بازیکنان داخلی بودند نه لژیونرها گفت: نظر شما چیست؟ شما که خبرنگار هستید بگویید. بازی ها را شما دیده اید. نظر شما در این خصوص چیست؟

 سرمربی استقلال در خصوص ناراحتی کی روش از این موضوع اظهار داشت: من فکر می کنم هم برانکو و هم کی روش باید به مرخصی بروند تا از این فشار خارج شوند. همه بازیکنان باشگاه های ایران، بازیکنان پرسپولیس و استقلال از بهترین ها بودند. امید ابراهیمی و مجید حسینی و بیرانوند عالی بودند و ما لیگ خیلی خوبی داریم. چرا الان ایران دو تیم در لیگ قهرمانان دارد و این نشان می دهد شرایط لیگ ما خوب است.اگر ذوب آهن مقابل استقلال قرار نمی گرفت در لیگ قهرمانان ما الان سه تیم در لیگ قهرمانان داشتیم. لیگ آلمان و انگلیس هم بسیار خوب است. شما بازیکنان لیگ ما را دیدید. امید و بیرانوند عالی کار کردند.