کد خبر : 82000 تاریخ : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۱ تير - 11:46
سردار غیب‌پرور: کار بسیج و سپاه تسهیل‌گری است رییس سازمان بسیج مستضعفین از افزایش تعداد گروه‌های جهادی به ۱۸ هزار گروه تا پایان امسال خبر داد و گفت: بسیج و سپاه به‌دنبال تسهیل‌گری هستند.

قانون- رییس سازمان بسیج مستضعفین از افزایش تعداد گروه‌های جهادی به ۱۸ هزار گروه تا پایان امسال خبر داد و گفت: بسیج و سپاه به‌دنبال تسهیل‌گری هستند.

 

به گزارش قانون به نقل از مهر، سردار غلامحسین غیب‌پرور امروز دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح ۲۰۰ واحد بازسازی شده مددجویان بهزیستی در مناطق زلزله‌زده سرپل‌ذهاب اظهار داشت: امروز روز خوبی است و شاهد حاصل کار مجاهدانه و فراگیر همه دستگاه‌ها هستیم.


وی با بیان اینکه محور این وفاق استاندار کرمانشاه بود، افزود: امروز بیش از هفت ماه از زلزله می‌گذرد، در ۴۵ روز اول مشغول آواربرداری و کار‌های اولیه بودیم و بعد از این مدت، پنج ماه کار با این عظمت صورت گرفت که اتفاق خوبی افتاد و اولویت به روستا‌ها و مددجویان بهزیستی داده شد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مددجویان نیازمندتر از دیگران بودند، بسیاری از آن‌ها مشکلات معلولیت جسمی دارند و در آن روز‌ها متحمل مشقت زیادی شدند و بنابراین اولویت به این قشر داده شد.

سردار غیب‌پرور با بیان اینکه در موضوع بازسازی تمام سپاه‌های استانی حضور داشتند، خاطرنشان کرد: این کار امروز به همت خیران مازندرانی صورت گرفته و امام جمعه بابل و فرمانده سپاه این شهر هم در این مراسم حضور دارند و کلید ۲۰۰ واحد بازسازی شده را تحویل مردم می‌دهیم.

وی تصریح کرد: این زلزله برای همه ما غم داشت و داغ ما هنوز التیام پیدا نکرده، اما در کنار این غم درس‌های بزرگی گرفتیم که اگر باهم باشیم و همت کنیم کار‌های بزرگی می‌شود انجام داد و نقطه آغار آن هم حضور حضرت آقا در این مراسم بود که شور و نشاط در همگان ایجاد کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: در زمانی که نظام و مردم شریف با مشکلاتی مواجه هستند با این وحدت و همبستگی کار‌های بزرگی می‌توان انجام داد علاوه بر افتتاح این ۲۰۰ واحد همه در کنار هم هستند.

سردار غیب‌پرور با اشاره به پای کار بودن تمام دستگاه‌ها در بازسازی، گفت: امیدواریم دیگر شاهد این حوادث نباشیم و با بلندای تلاش مردم و مسئولان بر مشکلات فائق آییم تا چشم دشمن از این قدرت و عظمت کور شود.

وی از فعالیت ۸ هزار گروه جهادی در کشور خبر داد و گفت: در سراسر کشور ۸ هزار گروه جهادی داریم که تا پایان امسال ۱۰ هزار تا گروه جهادی دیگر به این تعداد اضافه می‌شود و امسال تعداد این گروه‌ها به ۱۸ هزار گروه می‌رسد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این‌ها نه فقط برای بلایای طبیعی که وجهه همت این گروه‌ها خدمت‌رسانی و رفع محرومیت است، ادعای تصدی‌گری نداریم و به دنبال تسهیل‌گری هستیم بسیج و سپاه با تمام ساز و کار‌ها در خدمت مردم و دولت است.

سردار غیب‌پرور تصریح کرد: جایی که پای مردم وسط باشد میدان انسجام است و بسیج و سپاه با تمام توان در کنار کسانی است که به دنبال خدمت به مردم هستند.