کد خبر : 8279 تاریخ : ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۷ شهريور - 13:06
تقدیر از تدبير و اقتدار مسولان محلي لرستان برگزاری بدون حاشیه کنسرت ناظری ها در خرم آباد حميد رشيدي دبير حزب اعتدال و توسعه در استان لرستان اين رويداد را نقطه عطفي در تاريخ برگزاري كنسرت ها طي ماههاي گذشته تعبير مي كند ، چرا كه سرانجام با تدبير مسولان محلي اراده قانون و خواست مردم حاكم مي شود.

قانون-برگزاری بدون حاشیه کنسرت شهرام و حافظ ناظری در خرم آباد ، تقدیر و تحسین نخبگان سیاسی استان لرستان را در پی داشت.

در همین راستا حمید رشیدی ، دبیر حزب اعتدال و توسعه در این استان این رویداد را نشانه فرهیختگی فرهنگی در خرم آباد دانست و گفت : لرستان از دیرباز ، از مراکز فرهنگ و هنر ایران زمین بوده وهنرمندان بزرگی از این استان برخواسته اند ، لذا انتظار می رفت که مردم شهرستان خرم آباد از کنسرت استاد آواز ایران جناب آقای شهرام ناظری در خرم آباد استقبال کنند. همين طور نيز شد و نزديك به 4 هزار نفر در كنسرت شهرام و حافظ ناظري شركت كردند.

این فعال سیاسی اضافه کرد: نگرانی ما و نخبگان سیاسی و فرهنگی استان این بود که گروههای فشار و جریان های تندرو درصدد ممانعت از برگزاری این کنسرت برآیند.

رشیدی خاطرنشان کرد: با این وجود خوشبختانه مقامات سیاسی و انتظامی استان ، با نهایت تدبیر اقتدار لازم را اعمال کرده و از تحرک نیروهای تندرو جلوگیری کردند. در این میان نقش معاون سیاسی امنیتی استانداری بسیار مهم و تعیین کننده بود که جا دارد از تلاش ها و زحمات جناب آقای سید سعید شاهرخی معاونت محترم سیاسی و امنیتی کمال سپاس و قدردانی بعمل آید.

وي اضافه كرد: شايد اين رويداد را بتوان نقطه عطفي در تاريخ برگزاري كنسرت ها طي ماههاي گذشته دانست ، چرا كه بعد از سنگ اندازي مستمر تندروها در مقابل اراده قانون و خواست مردم در ديگر استانها ، با تدبير و اقتدار مسولان قانونمدار استان ، شاهد برگزاري بدون حاشيه اين كنسرت در خرم آباد بوديم.

کنسرت شهرام ناظری در هفتم شهريورماه در خرم آباد برگزار شد. این در حالی است که قبل از آن ، برگزاری کنسرت شهرام ناظری در شهرستان تفت موجب اختلافاتی بین مقام های محلی شده بود.