کد خبر : 82949 تاریخ : ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير - 19:39
دستور شهردار تهران برای تغییر وضعیت ۱۸ فرزند شهید شاغل در شهرداری/ خانواده شهدای شاغل در شهرداری تهران به تورهای زیارتی اعزام می شوند مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران در دیدار با همسران شهدای شاغل در منطقه چهار گفت: تکریم همسران و خانواده های معظم شهدا رویکرد مهم شهرداری تهران درسال جاری خواهد بود.

قانون- "رضا جلالی" ضمن تبریک ایام دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه(ع)  گفت: بر اساس سیاست های شهردار محترم تهران مبنی بر تکریم و خدمت رسانی به خانواده ی معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان معزز، خصوصأ پدران و مادران شهدا ی والا مقام به عنوان چشم و چراغ در مجموعه شهرداری تهران الویت اصلی مدیریت شهری در سالجاری خواهد بود.

وی خانواده شهدا را سرمایه مهم انقلاب دانست و افزود: خدمت به خانواده شهدا يک وظيفه همگاني است و بر عهده همه رهروان راه شهداست که ضمن پاسداري از فرهنگ ايثار و شهادت از خانواده شهدا می بایست در رفع مسایل و مشکلات آنها قدم برداریم.

مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران از ارتقاء وتغییر وضعیت فرزندان شاغل شهدا درشهرداری تهران گفت: دراولین دیدار شهردار محترم تهران با خانواده های شهدای شهرداری تهران در خرداد ماه سالجاری ، ۱۸ با دستور شهردار تهران  فرزند شهید قراردادی تغییر وضعیت شدند و امیدواریم به پاس کرامت ایثارگران نیز با تصویب ماده ۲۱ طرح جامع ایثارگری فرزندان این عزیزان جانشین وجذب شوند.

جلالی در ادامه از اعزام خانواده های شهدای شاغل شهرداری تهران به تورهای زیارتی خبر داد و گفت: یکی از افتخارات شهرداری تهران در دوره جدید اعزام خانواده شهدا و ایثارگران شهرداری تهران در قالب کاروان زیارتی  به نجف اشرف است که توفیق خدمت به این عزیزان را دوچندان کرده است .

وی با اشاره به اینکه یکی از مناطقی که در بررسی پرونده های ایثارگران هیج ریزشی نداشته منطقه چهار بوده است گفت: در بررسی پرونده های ایثارگران مناطق و برگزاری جلسات  شورای تحول به ریاست شهردار منطقه چهار، پرونده 38 ایثارگر منطقه  بررسی و تا کنون هیچ ریزشی در این منطقه  اتفاق نیفتاده است که جای خوشحالی دارد.

مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران در ادامه با تقدیر از زحمات ارزنده مدیریت شهری منطقه چهار دررفع مسائل ایثارگران شاغل در منطقه و دیدار هفتگی با خانواده های شهدا افزود: منطقه چهار به عنوان پایتختی در پایتخت ، دارای وسعت و دغدغه های فراوان عمرانی و خدمت رسانی است که در این میان مدیریت منطقه چهار در توفیق خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران پیشی گرفته به صورت هفتگی با این عزیزان دیدار و گفتگو می کند و در حوزه خدمت به ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نمی کند که جای تقدیر و تشکر دارد.

شهردار منطقه چهار در ادامه این نشست ضمن تبریک دهه کرامت و اشاره به نقش بانوان در تقویت و ارتقاء سازمان شهرداری تهران گفت: در دوره جدید مدیریت شهری به کارگیری بانوان درپست های مدیریتی در الویت بوده و تلاش شده است از آنان در تقویت زیر ساخت های درون سازمانی استفاده شود.

حسینی گفت: شهرداری منطقه چهاربا تقدیم ۱۶ نفر از شهیدان والامقام به انقلاب اسلامی سهم ناچیز خود را به نظام ادا کرده است و وظیفه همگانی ما است که ضمن احترام به همسران و خانواده های آنها در رفع دغدغه ها و آرامش آنها بکوشیم.

شهردار منطقه چهار در پایان ضمن تقدیر از همسران و خانواده های شهدای شاغل منطقه چهار  از برگزاری تورهای زیارتی برای این عزیزان خبر داد و گفت: برپایی تورهای زیارتی برای خانواده های شهدا همزمان با دهه کرامت در منطقه چهار کلیدخورد.