کد خبر : 83307 تاریخ : ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير - 10:28
چگونه آنلاین بودنتان را در اینستاگرام مخفی کنید به تازگی قابلیتی به شبکه اجتماعی اینستاگرام اضافه شده که اگر چه ممکن است برای برخی کاربران جذاب باشد، اما می‌تواند به کابوسی برای تعدادی از کاربران مبدل شود.

قانون-  اینستاگرام از روز پنجشنبه خدمات تازه‌ای به مشترکان خود ارائه داده و به آن‌ها امکان می‌دهد تا از آنلاین بودن یا نبودن دیگر افراد مطلع شوند.


به گزارش قانون به نقل از مهر، از این پس در صورت آنلاین بودن هر فرد نقطه سبزرنگی در برابر نمایه کاربری وی نمایش داده می‌شود که در زیر آن عبارت «سلام، من آنلاین هستم، اگر می‌خواهید با من گپ بزنید»، درج شده است. در این شرایط افراد می‌توانند برای دیگر کاربران آنلاین پیام‌های مستقیم یا دایرکت ارسال کنند.

فیس بوک که مالک اینستاگرام است این خدمات را از مدتی قبل به پیام رسان فیس بوک و واتس اپ هم اضافه کرده بود. البته غیرفعال کردن خدمات یادشده در اینستاگرام نیز با تمهیداتی ممکن است تا میزان مزاحمت‌های دیگران به حداقل برسد.

برای غیرفعال کردن خدمات یادشده باید به بخش تنظیمات رفته و در بخش حریم شخصی و امنیت، گزینه وضعیت فعالیت یا activity status را انتخاب کنید.

سپس گزینه Show Activity Status را غیر فعال کنید تا دیگر کسی از آنلاین بودن یا نبودن شما مطلع نشود. پس از اقدامات مذکور نمایه کاربری شما به حالت عادی بازمی گردد.