کد خبر : 83760 تاریخ : ۱۳۹۷ شنبه ۶ مرداد - 11:17
مسئول اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست کرمانشاه: وضعیت بحرانی هوای قصرشیرین هوای قصرشیرین در وضعیت بحرانی قرار گرفت.

قانون-هوای قصرشیرین در وضعیت بحرانی قرار گرفت.

به گزارش قانون به نقل از مهر، مسئول اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر هوای شهرستان قصرشیرین در وضعیت بحرانی قرار گرفته است.

جمال رحمانی اظهار داشت: روز گذشته میانگین ذرات معلق در هوای شهر کرمانشاه در برخی ساعات افزایش و در قصرشیرین نیز در وضعیت هشدار بود.


مسئول اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه افزود: همچنین از بامداد امروز تا ساعت هشت صبح میانگین ذرات معلق در کرمانشاه استاندارد اما در شهرستان قصرشیرین در وضعیت بحران قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر تنها هوای شهرستان قصر شیرین در وضعیت بحرانی است.


جمالی با بیان اینکه میانگین ذرات معلق در شهرستان قصرشیرین طی روز گذشته ۵۹۰ میکروگرم بر مترمکعب هوا و در وضعیت هشدار بوده افزود: در کرمانشاه نیز اگرچه میانگین کلی در حد استاندارد بوده اما در برخی ساعات تا ۲۱۸ میکروگرم بر مترمکعب هوا نیز افزایش داشته است.


مسئول اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: از ابتدای سال تاکنون در کرمانشاه هشت روز هشدار و یک روز بحرانی بوده و در شهرستان قصر بیشتر از این میزان شاهد هوای آلوده بودیم.