کد خبر : 84481 تاریخ : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد - 14:52
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر خبر داد کشف بیش از۲۱کیلوگرم مواد مخدردر ابهر فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از کشف ۲۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع گراس و دستگیری عامل توزیع در این شهرستان خبر داد.

قانون-فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از کشف ۲۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع گراس و دستگیری عامل توزیع در این شهرستان خبر داد.

به گزارش قانون به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سرهنگ داود مرسلی افزود: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه شخصی اقدام به نگهداری و توزیع موادمخدر می نماید بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کارکلانتری ۱۳ شریف آباد قرار گرفت

وی ادامه داد: ماموران موفق شدند متهم راشناسایی ودستگیرودربازرسی ازمخفیگاه وی مقدار ۲۱ کیلو و ۲۵۰ گرم موادمخدراز نوع گراس راکشف کنند و پس از تحویل به مرجع قضائی معدوم گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر اظهار داشت: متهم دستگیر شده پس ازتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد ازمردم خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را ازطریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند .

دستگیری عامل برداشت غیرمجاز بانکی در خدابنده

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از شناسایی و دستگیری عامل برداشت غیرمجاز بانکی دراین شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی تقی لو گفت: با دریافت شکایتی مبنی بر برداشت غیرمجازاز حساب ، موضوع به صورت ویژه در دستور پلیس فتا خدابنده قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات از شاکی و استعلامات از بانک مربوطه عامل برداشت شناسایی و دستگیر شد.

تقی لو ادامه داد: متهم درتحقیقات فنی، به برداشت غیرمجاز به میزان ۱۴میلیون ریال اعتراف و عنوان داشت با استفاده از فریب اینترنتی رمز دوم را بدست آورده و سپس مبلغ برداشتی را به چند حساب واسطه انتقال ودر نهایت به شیوه خرید از سوپرمارکت هزینه شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده به شهروندان توصیه کرد: اگر قرار است وجهی را دریافت نمائیم ارائه شماره کارت و یا شماره حساب به فرد واریز کننده پول کفایت می کند و نیازی به ارائه دیگر اطلاعات مهم نظیر رمز اول و دوم cvv۲تاریخ انقضا نمی باشد.