کد خبر : 84505 تاریخ : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد - 17:30
سندرز: ترامپ بیمارگونه دروغ می‌گوید سناتور آمریکایی: ترامپ به شکلی بیمارگونه دروغ می‌گوید و رای دهندگان طبقه کارگر را با سخنان دروغ خود فریب داده است.

قانون- سناتور آمریکایی: ترامپ به شکلی بیمارگونه دروغ می‌گوید و رای دهندگان طبقه کارگر را با سخنان دروغ خود فریب داده است.

به گزارش قانون به نقل از صداوسیما،پایگاه اینترنتی هیل نوشته برنی سندرز سناتور آمريکايي طی سخنانی در یک گردهمایی انتخاباتی در دیترویت ایالت میشیگان به شدت از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرد و گفت: ترامپ به شکلی بیمارگونه دروغ می گوید و رای دهندگان طبقه کارگر را با سخنان دروغ خود فریب داده است.

سندرز که شب گذشته در حمایت از عبدالسید نامزد حزب دموکرات در انتخابات فرمانداران ایالتی در ایالت میشیگان سخن می گفت با اشاره به تلاشهای ترامپ در جهت لغو قانون خدمات درماني دوره رياست جمهوري باراک اوباما موسوم به «اوباما کر» و قوانین مالیاتی دیگر که به گفته وي به نفع ثروتمندان آمریکایی تمام شده است تاکید کرد : ما به فرماندارانی مانند عبدالسید نیاز داریم تا در برابر طمع ورزی و دروغگویی های بیمارگونه ترامپ بایستند ، ما به فرماندارانی نیاز داریم تا به همه مردم این کشور یادآوری کنند وقتی ترامپ به میشیگان آمد به مردم این ایالت و مردمان دیگر ایالتهای آمریکا قول داد برای همه مراقبت های بهداشتی و درمانی فراهم کند . ولی وی فقط دروغ گفت و دروغ گفت.

سندرز همچنین با اشاره به شعارهای انتخاباتی عبدالسید مانند مقابله با نابرابری درآمدها و فساد در عرصه سیاست افزود : آنچه من می دانم و همه شما می دانید این است که تغییرات واقعی هميشه بايد ریشه اي باشد.