کد خبر : 84537 تاریخ : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ مرداد - 15:44
جزییات آتش سوزی ساختمان توسعه انرژی قشم مدیرعامل شرکت توسعه انرژی قشم توضیح داد که شروع آتش سوزی در ساختمان این مجموعه به علت سهل انگاری هنگام رنگ آمیزی و استفاده از تینر در بخشی از ساختمان بوده است.

قانون- مدیرعامل شرکت توسعه انرژی قشم توضیح داد که شروع آتش سوزی در ساختمان این مجموعه به علت سهل انگاری هنگام رنگ آمیزی و استفاده از تینر در بخشی از ساختمان بوده است.

به گزارش قانون به نقل از ایرنا، آتش سوزی در ساختمان 9 طبقه این شرکت بخش خصوصی در بلوار صبا واقع در شمال شهر تهران که با عنوان شرکت نفت و گاز قشم هم از آن یاد شده از حدود ساعت 10 صبح آغاز و دقایقی پیش با تلاش ماموران آتش نشانی مهار شد.

برپایه اعلام اورژانس تهران 12 نفر در جریان این حادثه مصدوم شدند که چهار نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و بقیه سرپایی مداوا شدند.

مهرزاد صفوت مدیرعامل شرکت توسعه انرژی قشم در گفت وگو با خبرنگار ایرنا هرگونه فرضیه آتش سوزی عمدی در این ساختمان را رد کرد و گفت: در طبقه هشتم فعالیت عمرانی رنگ آمیزی درجریان بوده که تینر ریخته شده روی پارکت آتش گرفته و به طبقه نهم نیز سرایت کرده است.

وی گفت: در طبقه هشتم اتاق های اداری ازجمله محل کار مدیرعامل قرار داشته است.

سید جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران نیز با اعلام مهار آتش سوزی این ساختمان گفت: درجریان این حادثه دو نفر که برای نجات از آتش در مرحله پرت کردن خود از پنجره به پایین بودند با استفاده از نردبان های آتش نشانی نجات یافتند.

وی گفت: علت یابی دقیق حادثه و جزییات کامل پس از مهار آتش توسط آتش نشانان آغاز می شود.