کد خبر : 85558 تاریخ : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد - 15:24
ملی‌پوش تکواندوی ایران: عیدی من به مردم ایران مدال طلا بود ملی‌پوش طلایی تکواندوی ایران گفت: برای رسیدن به این مدال دو ماه است غذای حسابی نخورده‌ام.

قانون-ملی‌پوش طلایی تکواندوی ایران گفت: برای رسیدن به این مدال دو ماه است غذای حسابی نخورده‌ام.

به گزارش قانون به نقل از مهر، میرهاشم حسینی پس از کسب مدال طلای وزن ۶۳- کیلوگرم تکواندو در رقابت‌های آسیایی اندونزی گفت: خوشحالم که پاسخ دعای خیر مردم ایران را با مردم طلا دادم. این مدال را به مردم شریف ایران به عنوان عیدی تقدیم می‌کنم.

ملی‌پوش تکواندو ایران ادامه داد: خدا را شاهد می‌گیرم که در چهار ماه گذشته برای رسیدن به این عنوان چقدر سختی کشیدم؛ برای هر گرمی که از وزنم کم کردم، تلاش زیادی داشتم تا بتوانم دل ملت ایران را شاد کنم.

حسینی درباره رقابت‌های خود در این بازی‌ها تصریح کرد: دور اول به استراحت خوردم و خوشبختانه در بازی‌های دوم و سوم توانستم با اختلاف ۲۰ امتیاز حریفم را از فیلیپین و ازبکستان ناک‌اُوت کنم.

وی تأکید کرد: بازی مقابل رقبایی از کشورهای کره و چین همیشه سخت است؛ خوشحالم در نیمه‌نهایی کره را بردم و در فینال قهرمان جهان از کشور چین را شکست دادم.

ملی‌پوش تکواندو ایران در پایان خاطرنشان کرد: در بازی فینال نکاتی که کادر فنی گفته بود را پیاده کردم تا مزد دو ماه سختی که حتی یک‌بار هم غذای درست و حسابی نخورده بودم را بگیرم. اگر رنگ مدالم کمتر از طلا بود، واقعاً ناراحت می‌شدم.