کد خبر : 85690 تاریخ : ۱۳۹۷ جمعه ۲ شهريور - 17:24
ناکامی بزرگ هندبال در بازی‌های آسیایی تیم ملی هندبال ایران در آخرین رقابت مرحله اصلی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ مقابل کره شکست خورد و به نیمه نهایی نرسید.

قانون-تیم ملی هندبال ایران در آخرین رقابت مرحله اصلی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ مقابل کره شکست خورد و به نیمه نهایی نرسید.

به گزارش قانون به نقل از ایسنا، تیم ملی هندبال ایران در سومین و آخرین دیدار از مرحله اصلی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ به مصاف کره رفت و با نتیجه ۲۸ بر ۳۳ شکست خورد.

گل های ایران در این بازی را شاهو نصرتی (۱۰)، امین کاظمی (یک)، سلامان بربط (۳)، افشین صادقی (۳)، مهرداد صمصامی (۴)، علیرضا موسوی (۴)، میلاد مسائلی (یک) و مجتبی حیدر پور (۲) به ثمر رساندند.

تیم ملی هندبال ایران با دو شکست از بحرین و کره در مرحله اصلی و یک پیروزی مقابل هنگ کنگ، از راه یابی به نیمه نهایی بازماند و باید برای مقام پنجم رقابت کند.

ترکیب تیم ملی هندبال ایران را علی رحیمی، مجتبی حیدرپور، امین کاظمی، میلاد مسائلی، فرزاد رستمی، سلامان بربط، مهدی بیجاری، مهدی موسوی، محسن باباصفری، سید علیرضا موسوی، جلال کیانی، افشین صادقی، کاظم جمعه پور ، احسان ابوئی ، مهرداد صمصامی و شاهو نصرتی تشکیل می دهند.

تیم ملی هندبال ایران در مرحله گروهی با قطر و مالزی همگروه بود که مقابل مالزی با نتیجه ۵۵ بر ۱۱ به برتری رسید ولی مقابل قطر با حساب ۲۰ بر ۳۵ شکست خورده بود. ملی پوشان هندبال ایران در گروه اصلی این مسابقات نیز با بحرین، هنگ کنگ و کره جنوبی همگروه بودند که مقابل بحرین با نتیجه ۲۳ بر  ۲۹ شکست خوردند و با حساب ۴۶ بر ۲۰ مقابل هنگ کنگ به برتری رسیدند.

تیم ملی هندبال ایران در سه دوره گذشته بازی های آسیایی ۲۰۱۴، ۲۰۱۰ و ۲۰۰۶ به مقام های چهارمی، دومی و سومی رسیده بود.