کد خبر : 85728 تاریخ : ۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور - 11:53
کشف ۲۹۳ کیلو تریاک فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۲۹۳ کیلو تریاک در شهرستان فردیس خبر داد و گفت: در این رابطه دو نفر دستگیر شدند.

قانون- فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۲۹۳ کیلو تریاک در شهرستان فردیس خبر داد و گفت: در این رابطه دو نفر دستگیر شدند.

به گزارش قانون به نقل از مهر، سردار عباسعلی محمدیان در گفتگو با خبرنگار مهر، از کشف ۲۹۳ کیلوگرم تریاک در شهرستان فردیس خبر داد و اظهار کرد: در راستای اقدامات اطلاعاتی بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر به‌صورت گسترده در سطح استان البرز، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز موفق به شناسایی دو نفر از قاچاقچیان عمده مواد مخدر شدند.

وی در ادامه افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مأموران محرز شد که افراد شناسایی‌شده اخیراً یک محموله مواد مخدر را از استان‌های شرقی کشور وارد کرده و پس از انتقال به شهرستان فردیس درصدد توزیع مواد در بین مشتریان خود می‌باشند.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مذکور اعزام و پس از اطمینان از حضور متهمان در داخل منزلشان، آن مکان را تحت محاصره درآورده و در یک اقدام غافلگیرانه موفق به دستگیری هر دو متهم شدند.

وی عنوان کرد: در بازرسی از منزل متهمان دستگیرشده، مقدار ۲۹۳ کیلوگرم تریاک بالفافه کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.