کد خبر : 85775 تاریخ : ۱۳۹۷ يکشنبه ۴ شهريور - 14:20
تغییر شیوه قاچاق مواد مخدر به تهران رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از تغییر شیوه قاچاق موادمخدر به تهران از سوی سوداگران مرگ خبر داد.

قانون-رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از تغییر شیوه قاچاق موادمخدر به تهران از سوی سوداگران مرگ خبر داد.

به گزارش قانون به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد بخشنده درباره اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از ابتدای امسال تا کنون گفت: امسال توفیقات خوبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر و همینطور جمع آوری معتادان متجاهر داشتیم به طوریکه از ابتدای امسال تا کنون در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شناسایی و انهدام باندهای قاچاق، تهیه و توزیع موادمخدر در سطح تهران افزایشی ۳۶ درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه در سال جاری تاکنون بیش از ۷۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در تهران کشف شده است، گفت: همچنین در برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر نیز اقدامات خوبی انجام شده که طبق بررسی‌های انجام شده، رضایت مردمی را نیز درپی داشته است.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ درباره فعالیت باندهای قاچاق موادمخدر به تهران نیز گفت: در طول یک هفته گذشته چند مورد از این باندها و افراد وابسته به آنها شناسایی شدند، البته دیگر عمدتا قاچاق مواد مخدر با وزن و حجم بالا نداریم و قاچاقچیان شیوه خود در قاچاق مواد مخدر به تهران را تغییر داده‌اند.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه مبادی ورودی تهران نیز تحت کنترل پلیس مبارزه با مواد مخدر است، اظهارکرد: خوشبختانه هماهنگی خوبی میان یگان‌های مختلف پلیس تهران بزرگ و همچنین پلیس دیگر استان‌ها با پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت وجود دارد.

وی درباره اینکه تغییر شیوه قاچاقچیان مواد مخدر در وارد کردن مواد به تهران چه تغییری داشته؟ گفت: قاچاقچی‌ها میزان مواد را کم کرده‌ و دفعات انتقال آن را افزایش داده‌اند و عمدتا با خودروی سواری این مواد را وارد می‌کنند که البته در اکثر مواقع از سوی پلیس شناسایی و دستگیر می‌شوند.