کد خبر : 86021 تاریخ : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ شهريور - 11:41
حماس در پی آشتی با گروههای فلسطینی رهبران حماس طی دیدارهایی با رهبران گروه‌های فلسطینی در غزه، آخرین تحولات پرونده آشتی ملی و آتش بس در غزه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

قانون- رهبران حماس طی دیدارهایی با رهبران گروه‌های فلسطینی در غزه، آخرین تحولات پرونده آشتی ملی و آتش بس در غزه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

به گزارش قانون به نقل از فلسطین الیوم، رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس طی دیدارهایی با رهبران گروه‌های فلسطینی در غزه، آخرین تحولات پرونده آشتی ملی و آتش بس در نوار غزه و تلاش‌های صورت گرفته در این زمینه را با آن‌ها مورد بحث و بررسی قرار دادند.

رهبران این جنبش دیروز چهارشنبه با رهبران گروه‌های فلسطینی از جمله جهاد اسلامی، گروه‌های مقاومت و جنبش تحرک ملی دیدار کردند.

در این دیدارها، در مورد آخرین تحولات سیاسی فلسطین، راه‌های تحقق وحدت ملی و اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته تحت نظارت مصر برای تثبیت آرام‌سازی اوضاع در نوار غزه بر اساس توافق آتش‌بس ۲۰۱۴ بحث و گفتگو شد.

حماس همچنین راه‌های مقابله با طرح صلح آمریکا موسوم به معامله قرن و پیامدهای آن و اهمیت ادامه تظاهرات‌های بازگشت به منظور تحقق اهداف ملی آن را با رهبران گروه‌های فلسطینی بررسی کرد.