کد خبر : 86219 تاریخ : ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ شهريور - 12:29
غضنفرآبادی: مشایی وکیل معرفی نکرد در حالی که مشایی در دادگاه مدعی شد که کیفرخواست پرونده را نخوانده است، قاضی غضنفرآبادی گفت: کیفرخواست را برای شما آوردند اما از خواندن آن خودداری کردید.

قانون- در حالی که مشایی در دادگاه مدعی شد که کیفرخواست پرونده را نخوانده است، قاضی غضنفرآبادی گفت: کیفرخواست را برای شما آوردند اما از خواندن آن خودداری کردید.

به گزارش قانون به نقل از تسنیم، دومین جلسه محاکمه اسفندیار رحیم مشایی از ساعتی پیش در دادگاه انقلاب به ریاست قاضی غصنفرآبادی برگزار شده است.

در این جلسه که با حضور رسانه‌ها در حال برگزاری است، قاضی غضنفرآبادی اعلام کرد که متهم وکلای خود را به دادگاه معرفی نکرده است.

مشایی هم در پاسخ گفت: اجازه نداده‌اند وکلایم را ملاقات کنم.

غضنفرآبادی هم ادامه داد که شما روز چهارشنبه با وکلای خود دیدار داشتید و می‌توانستید این ملاقات را 4 ساعت هم ادامه دهید و این در حالی است که وکلای شما هنوز قرارداد جدید وکالت را به دادگاه ارائه نداده‌اند.

مشایی نیز بدون اینکه به این بخش از اظهارات قاضی جواب دهد، دوباره مدعی شد که کیفرخواست را نخوانده‌ام که قاضی گفت: کیفرخواست را برای شما آوردند اما خودتان از خواندن آن خودداری کردید که اسناد این موضوع هم موجود است.

پس از پایان گفت‌وگوی مشایی و رئیس دادگاه، نماینده دادستان با وجود تلاش مشایی برای برهم زدن نظم جلسه، مشغول قرائت کیفرخواست و دفاع از آن شد.