کد خبر : 86368 تاریخ : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ شهريور - 17:09
مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی زندان های استان برگزارشد مسئولیت زندانبانی جهاد در راه خداست مدیرکل زندان‌های استان تهران ادامه داد: موفقیت و مقبولیت مسئولان و کارکنان زندانبانی در حال حاضر با توجه به هجمه های مختلف دشمنان داخلی و خارجی امری است که تنها در سایه سار “جهاد فی سبیل الله ” تحقق می یابد

قانون-

مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی اداره کل زندان‌های استان تهران با حضور معاونین و روسای ادارات زندانهای استان برگزار شد.

به قانون به نقل از گزارش روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران، در این مراسم مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: شاخص بودن روحیه جهادی، ارزشی ، انقلابی  و بسیجی مسئولین نظام خصوصا مسئولینی که در طول بیش از ۳۵ سال خدمت صادقانه بدون هیچگونه چشم داشت و سهم طلبی از نظام مقدس اسلامی ؛ از فعالیت و جانفشانی‌های درویش معاون اداری و مالی زندان‌های استان در ادوار متعدد پر چالش خدمتی در سنگرهای مختلف مسئولیتی کشور قدردانی كرد.

  محبي ادامه داد: موفقیت و مقبولیت مسئولان و کارکنان  زندانبانی در حال حاضر با توجه به هجمه های مختلف دشمنان داخلی و خارجی امری است که تنها  در سایه سار  “جهاد فی سبیل الله ” تحقق می یابد .

وي در ادامه مسائل و چالش‌های اقتصادی در کشور را به کلیه ارگانها و نهایتا سازمان و اداره کل زندانها تعمیم داد و افزود : گذر از مرحله دشواری های اقتصادی پیش رو در کشور با خط مشی قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) شدنی می باشد. صحه صدر ، دوری گزیدن از ابزارهای رسانه‌ای دروغین معاندین و تقویت تفکر  انتقادی همکاران  از اصلی ترین مولفه های موفقیت و بهبود وضعیت اصلاح و تربیت و اقتدار حوزه کاری متبوع است .

محبي همچنین مکررا ضمن تشکر از زحمات معاون اداری و مالی زندانهای استان به تجارب سازنده و کلیدی رستمی مدیر کانون اصلاح و تربیت اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد با استمداد  و تعاملات مسئولین ذی ربط و ذی صلاح شاهد پیشرفت در امورات مربوط به اداره کل متبوع باشیم .

شایان ذکر است در پایان جلسه مدیر کل زندان‌های استان طی احکامی جداگانه و با نظر سازمان متبوع  علی رستمی را بعنوان معاونت اداری مالی و مرتضی درویش به مقام فاخر بازنشستگی نائل آمد .