کد خبر : 86524 تاریخ : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۵ شهريور - 19:20
آمریکا بزودی استراتژی جدید ضد تروریسم اعلام می‌کند وزیر امنیت داخلی آمریکا در مرکز امنیت داخلی سایبری در دانشگاه واشنگتن گفت، کاخ سفید روی استراتژی‌های مقابله با تروریسم و جرایم سازمان‌یافته کار می‌کند.

قانون-وزیر امنیت داخلی آمریکا در مرکز امنیت داخلی سایبری در دانشگاه واشنگتن گفت، کاخ سفید روی استراتژی‌های مقابله با تروریسم و جرایم سازمان‌یافته کار می‌کند.

به گزارش قانون به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کریستن نیلسن، وزیر امنیت داخلی آمریکا تاکید کرد: یک استراتژی ضد تروریسم جدید و قوی که دشمنان ما را گوش به زنگ کند و مسیری به سمت پیروزی علیه آنها باشد، به زودی از سوی کاخ سفید اعلام می‌شود.

وزیر امنیت داخلی آمریکا افزود، سازمان او یک برنامه جدید برای مبارزه با سازمان‌های تبهکار چند ملیتی هم در دستور کار دارد. او تاکید کرد، تروریست‌ها و گروه‌های تبهکار سازمان‌یافته دیگر در مناطق جغرافیایی محدود فعالیت ندارند بلکه در سراسر جهان گسترده شده‌اند و بنابراین این استراتژی برای مقابله با آنها به همان صورت تنظیم خواهد شد.

وزیر امنیت داخلی آمریکا تاکید کرد "لحظه تک‌قطبی آمریکا" در "خطر" است چرا که "کشورهای متخاصم، تروریست‌ها و مجرمان فراملیتی" سبک زندگی آمریکا را تهدید می‌کنند. او بر اهمیت دفاع سایبری در تضمین امنیت این کشور تاکید کرد.