کد خبر : 86593 تاریخ : ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ شهريور - 10:34
جزئیات انهدام تیم تروریست ها در کامیاران نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس جزئیاتی از انهدام یک تیم تروریستی در کامیاران را تشریح کرد.

قانون-نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس جزئیاتی از انهدام یک تیم تروریستی در کامیاران را تشریح کرد.

به گزارش قانون به نقل از خبرگزاری خانه ملت،سیداحسن علوی  با اشاره به انهدام یک تیم تروریستی در کامیاران توسط نیروهای قرارگاه حمزه سیدالشهدا سپاه پاسداران، اظهار داشت: به دنبال حمله تروریستی که یک ماه پیش در مریولان انجام شد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای برخورد با نیروهای متجاوز فعالیت آن‌ها را رصد می‌کرد تا به مقابله با آن‌ها بپردازد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بر اساس اخبار واصله روز گذشته تعدادی از اعضای تیم تروریستی که گفته می‌شود عضو تیم پژاک هستند، به منطقه کامیاران وارد شدند و در محاصره نیروهای سپاه قرار گرفتند و 6 نفر از آن‌ها را به هلاکت رساندند.

وی افزود: احتمالا این تروریست‌ها از اعضای همان تیمی بوده‌اند که یک ماه پیش در مریوان اقدامات تروریستی را انجام داده‌اند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انتقام حمله‌ای که تروریست‌ها یک ماه پیش در مریوان انجام دادند را در از آن‌ها کامیاران گرفت.