کد خبر : 89056 تاریخ : ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۳ مهر - 14:30
۶ لایه حفاظتی و امنیتی برای امنیت زائران اربعین فرمانده یگان ویژه ناجا گفت: استقرار ۶ لایه حفاظتی و امنیتی برای برقراری امنیت زائران و پوشش پل زائر در مهران به طول ۱۱ کیلومتر زیرپوشش عملیاتی یگان ویژه ناجاست.

قانون-فرمانده یگان ویژه ناجا گفت: استقرار ۶ لایه حفاظتی و امنیتی برای برقراری امنیت زائران و پوشش پل زائر در مهران به طول ۱۱ کیلومتر زیرپوشش عملیاتی یگان ویژه ناجاست.

به گزارش قانون به نقل از تسنیم ، سردار حسن کرمی پیش از ظهر امروز در بازدید از مرزهای شهرستان دهلران اظهار داشت: یگان ویژه پاسداران به مانند اربعین سال‌های گذشته با استقرار در مرز مهران به وظایف عملیاتی خود عمل کرده و محیطی امن و به دور از هرگونه تنش در ابعاد مختلف امنیتی و انتظامی برای زائران اربعین امسال فراهم می‌کند.

فرمانده یگان ویژه ناجا گفت: استقرار 6 لایه حفاظتی و امنیتی برای برقراری امنیت زائران و پوشش پل زائر در مهران به طول 11 کیلومتر زیرپوشش عملیاتی یگان ویژه ناجا بوده که در این لایحه‌های پیش بینی شده و 11 کیلومتر پل زائر علاوه بر استفاده از تجهیزات رور عوامل آموزش دیده نیز مستقر و خدمات دهی به زائران را انجام می‌دهند.

وی هدف از بازدید شهرستان دهلران را برآورد توانایی عملیاتی در موقع اضطرار دانست و یادآور شد: در راستای حفظ نظم ، امنیت و خدمات رسانی مطلوب به زائران کلیه پیش بینی‌ها قبل و حین و بعد انجام و شهرستان دهلران برای موقعیت اضطرا بهترین نقطه خدمات دهی است.

کرمی به ارائه خدمات و اجر آن برای خدمت دهندگان اشاره و گفت: میزبانی و خدمت رسانی به زوار کمتر از پابوسی و زیارت آن امام معصوم نیست.

فرمانده یگان ویژه ناجا تصریح کرد: امنیت مرزها نوید دهنده برگزاری مراسم معنوی و عبادی برای زائران اربعین را فراهم نموده است و در این راستا دغدغه‌ای وجود ندارد.