کد خبر : 90782 تاریخ : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ آبان - 20:10
کشف ۱.۵ تن مواد مخدر در شهرستان نیکشهر دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر از کشف حدود یک و نیم تن مواد مخدر در درگیری مسلحانه سوداگران مرگ و ماموران انتظامی شهرستان نیکشهرخبر داد.

قانون- دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر از کشف حدود یک و نیم تن مواد مخدر در درگیری مسلحانه سوداگران مرگ و ماموران انتظامی شهرستان نیکشهرخبر داد.

به گزارش قانون به نقل از فارس،محسن گل محمدی امروز در نیکشهر اظهار کرد: بامداد امروز و پس از کسب اطلاع از عبور کاروان حامل مواد مخدر از محور‌های ترانزیتی شهرستان نیکشهر، دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری متهمین و اعزام نیرو‌های انتظامی شهرستان به منطقه در اسرع وقت صادر شد.

وی افزود: پس از حضور ماموران انتظامی و قریب به یک ساعت درگیری مسلحانه طرفین، سوداگران مرگ با توجه به حجم آتش غیور مردان انتظامی، با بجای گذاشتن سه خودروی حامل مواد مخدر و حدود یک و نیم تن مواد‌های داخل آن از تاریکی هوا استفاده کرده و از محل متواری می‌شوند.

لازم بذکر است با توجه به خونریزی‌های موجود در منطقه تعدادی از متهمین زخمی و مجروح شده اند که تلاش برای دستگیری آن‌ها با استقرار ماموران در منطقه ادامه دارد.