کد خبر : 91808 تاریخ : ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۸ آذر - 18:12
بازي پرسپوليس و سپاهان يك بر يك به پايان رسيد مساوي ياران برانكو در نصف جهان بازي سپاهان و پرسپولیس با نتيجه يك بر يك به پايان رسيد. پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را علی علیپور به سمت راست دروازه سپاهان زد تا توپ دور از دستان نیازمند تبدیل به گل تساوی سرخ پوشان شود

قانون- بازي سپاهان و پرسپولیس با نتيجه يك بر يك به پايان رسيد. پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را علی علیپور به سمت راست دروازه سپاهان زد تا توپ دور از دستان نیازمند تبدیل به گل تساوی سرخ پوشان شود.

به گزارش قانون به نقل از "ورزش سه"، سپاهان که در این فصل هیچ باختی نداشته و در 13 مسابقه اخیرش هشت پیروزی و پنج تساوی به دست آورده، در حالی اکنون مقابل پرسپولیس قرار گرفته که سرخ پوشان همانند آنها شکست‌ناپذیر بودند و تنها بر حسب دو امتیاز کمتر در رده سوم جدول جای دارند؛ طلایی پوشان امیدوار هستند در دیدار حساس امروز پرسپولیس را شکست دهند و علاوه بر گرفتن صد جدول از پدیده، دور رفت را با شرایط بهتری به پایان برسانند ولی در آن سوی میدان شاگردان پُر تلاش برانکو نیز نمی‌خواهند در نقش جهان اصفهان بازنده شوند و سعی دارند با حفظ روند خوبی که در پیش گرفتند، دست پُر به تهران برگردند.


مشخصات بازي به اين صورت بود:

معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر؛ یکشنبه: 97/09/18 ؛ ساعت 16:10
استادیوم: نقش جهان اصفهان/ تماشاگر: 43 هزار نفر
داور: علیرضا فغانی؛ کمک‌ها: رضا سخندان، محمدرضا منصوری و رضا عادل/ ناظر داوری: حسین عسگری.