کد خبر : 91858 تاریخ : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر - 16:51
بررسي مشکلات آب مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ باتعاملات صورت گرفته از سوی مدیرکل زندان‌های استان و مسئولین ذی‌ربط استانداری جلسه ای به منظور بررسی مشکلات آب مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد.

قانون- باتعاملات صورت گرفته از سوی مدیر کل زندانهای استان و مسئولین ذی ربط استانداری و باحضور جوادی مقدم وراعی از دفتر فنی استانداری، حقیقی مدیر منطقه ۶، کنگرلو و عباسی از معاونت بهره برداری و برنامه ریزی و جمعی از مسئولین آبفای شهر ری و حسن آباد جلسه ای به منظور بررسی مشکلات آب مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در ساختمان اداری مجتمع برگزار شد.


به گزارش قانون به نقل از روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ؛ در ابتدای این جلسه فرزادی مدیر مجتمع ضمن تشریح فرایند جاری خلاصه ای از اقدامات انجام گرفته در جهت ارائه خدمات و چگونگی تامین آب شرب و مصرفی برای مددجویان را به سمع و نظر افراد شرکت کننده در این جلسه رساند.
مدیر مجتمع با اشاره به حجم جمعیت کیفری بر اهتمام و ضرورت توجه خاص مسئولین نسبت به مرتفع شدن برخی از مشکلات را خواستار شد.
در ادامه این جلسه طرفین ضمن تبادل نظر جهت رفع برخی کمبودها مواردی را شامل: حفر چاه در مجتمع جهت تامین آب و احیاء یک حلقه چاه دیگر، پیگیری تامین اعتبار، آموزش نحوه صحیح مصرف به مددجویان و تغییر الگوی مصرف،آمادگی آب و فاضلاب روستایی جهت ارائه خدمات در مواقع بحران آبی به مجتمع به تصویب رساندند.


در پایان حاظرین در این جلسه از تجهیزات آبرسانی، حلقه های چاه، موتورخانه ها و سیستم ذخیره آب بازدید نمودند.