کد خبر : 91902 تاریخ : ۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر - 19:55
خودرويي كه ناگهان آتش گرفت بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ خوشبختانه این حادثه مصدومی دربر نداشت و علت آن توسط کارشناسان علت‌یابی در دست بررسی است.

قانون- ساعت 00:23 بامداد دیروز راننده یک دستگاه سمند پس از مشاهده شعله‌های آتش از قسمت عقب خودرو، بی‌درنگ با سامانه 125 تماس گرفت و ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران زنگ ایستگاه 21 را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به خیابان بروجردی شمالی، بعد از سه راه کیانشهر، خیابان روحبخش اعزام شدند.

حسین کوکبی؛ افسر آماده منطقه هشت عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سمند حین حرکت به دلیل نشت بنزین از قسمت عقب و رسیدن شعله یا جرقه به آن دچار آتش‌سوزی شده و در مجاورت یک دستگاه اتوبوس پارک شده، کاملاً شعله‌ور بود.

وی افزود: آتش‌نشانان بی‌درنگ پس از کشیدن دو رشته لوله آبدهی با رعایت نکات ایمنی ضمن سرد کردن اتوبوس، مشغول خاموش کردن آتش‌سوزی خودروی سواری شدند.

افسر آماده منطقه هشت عملیات با اشاره به مهار کامل شعله‌های آتش در خودروی سواری خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان با سرعت عمل خود موفق شدند از سرایت حریق به اتوبوس پارک شده در مجاورت این خودرو جلوگیری کنند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ خوشبختانه این حادثه مصدومی دربر نداشت و علت آن توسط کارشناسان علت‌یابی در دست بررسی است.