کد خبر : 92070 تاریخ : ۱۳۹۷ دوشنبه ۳ دي - 19:28
مهارت سارق برای سرقت چندصدمیلیونی در استخر رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که در استخرهای پایتخت سرقت می‌کرد

قانونرئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که در استخرهای پایتخت سرقت می‌کرد.

  به گزارش قانون سرهنگ کیوان ظهیری با اعلام خبر بازداشت سارقی که در استخرها سرقت می‌کرد، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به شکایتهای مردمی مبنی بر سرقت اموال در استخرهای پایتخت، پرونده‌ای تشکیل و رسیدگی به آن در دستور کار مأموران پلیس پیشگیری پایتخت قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خاطرنشان کرد: سارق سابقه‌دار با رصد اطلاعاتی و بررسی تصاویر به دست آمده، توسط مأموران شناسایی و بازداشت شد.وی تصریح کرد: با توجه به شناسایی سارق توسط شاکیان پرونده، وی به سرقت کارتهای بانکی، تلفن‌همراه، ساعت و کیف پول شهروندان اعتراف کرد که در مجموع ارزش مالی وسایل سرقتی بالغ بر 500 میلیون تومان است.

ظهیری درباره نحوه سرقت نیز گفت: سارق در ابتدا حین ورود به استخر، در کنار شهروندانی که در حال پرداخت مبلغ ورودی به استخر و تهیه بلیط بودند، قرار می‌گرفت و رمز کارت بانکی مراجعه‌کنندگان و شماره کمد آنها را به خاطر می‌سپرد.

وی افزود: سارق در زمانیکه مراجعه‌کنندگان مشغول شنا بودند به سراغ کمد محتویات لوازم آنها رفته و نسبت به سرقت وسایل اقدام می‌کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: بارها توسط پلیس اعلام شده است که شهروندان در زمان خرید، رمز کارت بانکی خود را به فروشندگان اعلام نکنند، مردم در زمان پرداخت وجه و تسویه حساب با فروشگاه‌های خرید، خودشان رمز بانکی خود را وارد کنند و مراحل پایانی خرید را انجام دهند تا با این مشکلات مواجه نشوند.