کد خبر : 92103 تاریخ : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ دي - 20:23
مرگ خاموش مرد جوان در پرايد سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مرگ راننده میانسال داخل خودروی پراید خبر داد و گفت: با توجه به وجود گاز پیک‌نیک داخل خودرو، احتمال گازگرفتگی این فرد زیاد است....

قانونسخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مرگ راننده میانسال داخل خودروی پراید خبر داد و گفت: با توجه به وجود گاز پیک‌نیک داخل خودرو، احتمال گازگرفتگی این فرد زیاد است.

   به گزارش قانون، سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر گازگرفتگی مرگبار داخل یک خودرو درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 8:45 صبح امروز یک مورد حادثه گازگرفتگی داخل خودرو در محله طرشت، بلوار عزیزی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه هشت آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد یک پراید با پلاک شهرستان در حاشیه بلوار متوقف است و یک مرد حدوداً 55 ساله داخل آن حضور دارد.

وی خاطرنشان کرد: شیشه‌های خودرو بالا، درها بسته و یک پیک‌نیک داخل خودرو بود که آتش‌نشانان در خودرو را باز کرده و پس از معاینه مشخص شد مرد میانسال فوت کرده است.

ملکی تصریح کرد: با توجه به باز بودن شیر پیک‌نیک، اکسیژن داخل خودرو کاهش یافته و باعث انتشار گاز منواکسید کربن شده بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه علت اصلی مرگ این شخص توسط عوامل پزشکی قانونی مشخص می‌شود، متذکر شد: با توجه به وجود گاز پیک‌نیک داخل خودرو، احتمال گازگرفتگی زیاد است.

ملکی یادآور شد: در روزهای سرد سال هرچند وقت یکبار شاهد چنین حوادثی هستیم، استفاده از پیک‌نیک داخل خودرو بسیار خطرناک است و موارد متعددی در گذشته رخ داده که استفاده از پیک‌نیک در آن منجر به مرگ افراد شده است.