کد خبر : 92152 تاریخ : ۱۳۹۷ شنبه ۸ دي - 21:10
سرقت‌های چند صد میلیونی از شهرک غرب رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر از شهروندان خواست نکات ایمنی را رعایت کرده و منازل خود را به سیستمهای امنیتی مجهز کنند...

قانون- رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از بازداشت دو سارق منازل شهرک غرب خبر داد.

 به گزارش قانوناز تاریخ 23 آذر 97 سرقت از منازل واقع در شهرک قدس و سعادت‌آباد تهران شدت گرفت تا اینکه در روز پنجشنبه هفته گذشته (5 دی 97) مأموران با استفاده از شیوه و شگردهای پلیسی در جریان شروع به سرقت جدیدی در همین محدوده (شهرک قدس و سعادت‌آباد) قرار گرفتند.

مأموران کلانتری 134 شهرک قدس با شناسایی محل سرقت اقدام به تعقیب و گریز با متهمان کردند که دو نفر از متهمان زمین‌گیر و دستگیر شدند و از آنها آلات و ادوات جرم نیز کشف شد.

متهمان پس از انتقال به کلانتری در اظهارات خود گفتند که از هر خانه حدود 200 الی 800 میلیون تومان سرقت کرده که تا این لحظه 30 شاکی موفق به شناسایی این سارقان شدند.

یکی از متهمان به تازگی و حدوداً یک ماه قبل از زندان آزاد شده بود که هر دو برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران پایگاه دوم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

سرهنگ کیوان ظهیری؛ رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر از شهروندان خواست نکات ایمنی را رعایت کرده و منازل خود را به سیستمهای امنیتی مجهز کنند.