کد خبر : 92168 تاریخ : ۱۳۹۷ يکشنبه ۹ دي - 20:48
سرقت آرم‌هاي ماشين‌هاي گران‌ قيمت مأموران کلانتری 137 نصر نیمه شب هشتم دی ماه جاری، طی گشت زنی‌های شبانه به یک مرد مشکوک شدند و در تجسس وی مشخص شد این فرد کوله‌ای پر از آرمهای خودروهای مدل بالا به همراه خود دارد....

قانون- سرگرد عباس جمشیدی با اعلام خبر بازداشت سارق آرمهای خودروها درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران کلانتری 137 نصر نیمه شب هشتم دی ماه جاری، طی گشت زنی‌های شبانه به یک مرد مشکوک شدند و در تجسس وی مشخص شد این فرد کوله‌ای پر از آرمهای خودروهای مدل بالا به همراه خود دارد.

رئیس کلانتری 137 نصر ادامه داد: با کشف کوله، این مرد 34 ساله بازداشت و به کلانتری 137 نصر منتقل شد. 

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های قضائی انجام شده منزل این فرد نیز مورد بررسی قرار گرفت که از داخل منزل یک عدد مبل راحتی مشکوک کشف و مشخص شد مقادیر زیادی آرمهای انواع خودرو از جمله B.M.W و بنز داخل مبل قرار دارد.

جمشیدی افزود: متهم اعتراف کرد به دلیل اعتیادی که در دو ماه گذشته گریبانگیرش شده، دست به چنین سرقتهایی زده و انگیزه خود را نیز تأمین هزینه‌های مصرف شیشه عنوان کرد. همچنین وی مدعی بود که از یکی از دوستان معتاد خود این نوع سرقت را آموزش دیده و به دلیل اعتیاد و تحت تأثیر مواد مخدر روانگردان به سرقتهایش ادامه داده است. 

رئیس کلانتری 137 نصر با اشاره به اعتراف متهم به سرقت 350 آرم خودرو، گفت: ارزش آرمهای سرقتی 120 میلیون تومان تعیین شد همچنین برخی از این آرمها تا دو میلیون تومان ارزش قیمتی دارد.

وی تصریح کرد: متهم مدعی بود که آرمهای سرقتی را از طریق سایت دیوار به فروش می‌رسانده، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد است و پیش از اعتیاد کارهای هنری نیز انجام می‌داده است.