کد خبر : 92257 تاریخ : ۱۳۹۷ شنبه ۱۵ دي - 19:52
گرته برداري از آمريكايي‌ها در صداوسيما احسان علیخانی قرار است برنامه شوی استعدادیابی اش به نام عصر جدید را روی آنتن شبکه سه ببرد؛ اولین برنامه علیخانی پس از ماجرای جنجالی ثامن الائمه است

قانوناحسان علیخانی قرار است برنامه شوی استعدادیابی اش به نام عصر جدید را روی آنتن شبکه سه ببرد؛ اولین برنامه علیخانی پس از ماجرای جنجالی ثامن الائمه است.

به گزارش قانون به نقل از خبرآنلاين، او در این مدت غیر از خبری که فروغی مدیر شبکه در برنامه رضا رشیدپور  داده، واکنشی در این زمینه نداشته است اما حالا تیزری برای تبلیغ برنامه اش دارد که به بخشی از پرسش ها پاسخ داده، مثلا اینکه در فصل اول فقط دنبال استعدادهای هنری و ورزشی است و محدودیت سنی هم ندارد.

سئوال مهم این است که آیا برنامه کپی برداری از امریکن گات تلنت است؟ که نماینده برنامه در این تیزر تبلیغاتی پاسخ می دهد: «نه این روزها در همه کشورها برنامه های استعدادیابی ساخته می شوند که بر اساس ویژگی های بومی و فرهنگی هر کشور بومی سازی می شوند » پس عصر جدید کپی از نمونه آمریکایی اش نیست!»

اگرچه این جمله را قبلا مدیران سیما درباره برنده باش هم گفتند اما بد نیست که بگویند اقلا ایده ابتدایی برنامه و البته نماهای بسیاری از دکور و ریتم را گرته برداری کردند و حالا سعی در بومی سازی هم داشتند!