کد خبر : 92384 تاریخ : ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ دي - 21:13
مرگ مرموز پیرمرد تنها در خانه سوخته ساعت 18:30 روز گذشته مأموران کلانتری 119 مهرآباد جنوبی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد 74 ساله‌ای به طرز مشکوکی در یک آپارتمان در خیابان شهید دستغیب به کام مرگ فرورفته است

قانون- ساعت 18:30 روز گذشته مأموران کلانتری 119 مهرآباد جنوبی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد 74 ساله‌ای به طرز مشکوکی در یک آپارتمان در خیابان شهید دستغیب به کام مرگ فرورفته است.

به گزارش قانون، دقایقی بعد از اعلام این خبر محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل اعلام خبر حاضر شدند.

کارآگاهان در محل حادثه با جسد متوفی در حالیکه خراشیدگی روی صورت، داخل دهان و روی بدنش وجود داشت، مواجه شدند.

کارآگاهان در نخستین گام تحقیقات سراغ همسایه متوفی که پلیس را مطلع کرده بود، رفته که وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: فرد ناشناسی زنگ خانه من را زد و گفت متوفی دچار حادثه شده که من از پله‌ها پایین آمدم و با جسد متوفی در راهرو طبقه دوم مواجه شدم.

وی افزود: زمانیکه وارد منزل متوفی شدم، وسایل خانه در حال سوختن و دود منزل را فراگرفته بود که با کمک خاموش‌کننده دستی و آب، آتش را خاموش کردم.

در ادامه تحقیقات مشخص شد متوفی به تنهایی در منزل سکونت داشته و بهم ریختگی وسایل منزل، از درگیری داخل خانه خبر می‌داد.

در نهایت با محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت جسد متوفی برای بررسی علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای رمزگشایی درباره این پرونده در جریان است.