کد خبر : 92440 تاریخ : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ دي - 09:30
خالي كردن جيب مشتريان سوپرماركت رئیس پلیس فتا تهران از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد که با استفاده از دستگاه "اسکیمر" اقدام به برداشت چند ده میلیونی از حساب طعمه‌هایش می‌کرد

قانونرئیس پلیس فتا تهران از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد که با استفاده از دستگاه "اسکیمر" اقدام به برداشت چند ده میلیونی از حساب طعمه‌هایش می‌کرد.

به گزارش قانون، چندی قبل مرد جوانی با حضور در اداره پلیس فتای تهران از برداشت غیرمجاز میلیونی از حساب بانکی‌اش خبر داد و تیمی از مأموران پلیس فتا برای دستگیری عامل این برداشت غیرمجاز وارد عمل شدند.

مأموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند این مرد بدون اینکه کارت بانکی‌اش را در اختیار کسی قرار دهد 10 میلیون تومان از حسابش برداشت شده است.

تیم پلیسی در ادامه تجسس‌ها متوجه شدند سه مرد دیگر نیز بدون اینکه کارت بانکی و رمز کارتهایشان را در اختیار کسی قرار دهند نزدیک به 100 میلیون تومان از حسابشان پول برداشت شده است.

با توجه به حساس بودن پرونده، تیم کارشناسی مأموران پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی پی بردند که پولها به حساب مرد جوانی که شاهین نام دارد واریز شده و در ادامه مشخص شد شاهین یکی از سارقان حرفه‌ای است.

مأموران در این مرحله با شناسایی مخفیگاه شاهین در میدان قزوین برای دستگیری وی وارد عمل شدند که در زمان دستگیری شاهین مشخص شد وی چندی قبل به خاطر سرقت دستگیر و به زندان منتقل شده است.

متهم در این مرحله به دستور مقام قضایی از زندان به پلیس فتا تهران منتقل و در تحقیقات از متهم مشخص شد که وی با استفاده از دستگاه اسکیمر در یک مغازه سوپرمارکت اقدام به کپی کردن کارتهای بانکی طعمه‌هایش کرده و سپس برداشت میلیونی از حساب آنها انجام داده است.

  سرهنگ تورج کاظمی؛ رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.