کد خبر : 92515 تاریخ : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن - 21:00
جزييات درگيري خونين و قتل در خيابان خيام ساعت 15:00 یکشنبه مورخ 30 دی 97 وقوع درگیری بین دو مغازه‌دار فروش شیرآلات در محدوده خیابان خیام به کلانتری 113 بازار اعلام شد...

قانون- ساعت 15:00 یکشنبه مورخ 30 دی 97 وقوع درگیری بین دو مغازه‌دار فروش شیرآلات در محدوده خیابان خیام به کلانتری 113 بازار اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد که درگیری مابین دو جوان 30 و 35 ساله صورت گرفته که در درگیری و با شکسته شدن شیشه ویترین یک مغازه فروش شیرآلات، یکی از آنها به شدت از ناحیه سر و گردن دچار خونریزی شده که بلافاصله هماهنگی‌های لازم با اورژانس تهران انجام، جوان مصدوم به بیمارستان منتقل و طرف دیگر درگیری به نام مصطفی نیز در همان محل درگیری توسط مأموران کلانتری 113 بازار دستگیر شد.

با وجود انتقال فرد مجروح به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، به کلانتری 113 بازار اعلام شد که جوان مصدوم به علت شدت جراحت و خونریزی شدید فوت کرده که بلافصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، متهم مصطفی (30 ساله) برای تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مصطفی در اظهاراتش مدعی شد: هر زمان با مقتول روبه‌رو می‌شدم، وی بدون هیچ دلیل مشخصی شروع به فحاشی می‌کرد تا اینکه امروز برخی الفاظ زشت را به من و اعضای خانواده‌ام نسبت داد، همین موضوع باعث شد تا این بار به فحاشی‌های او اعتراض کنم، اعتراض بنده بهانه‌ای شد تا مقتول با مشت ضربه‌ای به صورتم بزند، در حالیکه عصبانی شده بودم، به سمت مقتول حمله‌ور شده و دیگر متوجه نشدم که چگونه به سمت ویترین مغازه برخورد کردیم.

متهم پرونده در شرایطی مدعی است که ابتدا مقتول به سمت وی حمله‌ور شده است که بررسی تصاویر به دست آمده از دوربینهای مداربسته اطلاعات متفاوتی را در اختیار کارآگاهان قرار داده است.

تصاویر به دست آمده از دوربینهای مداربسته محل درگیری، مصطفی (قاتل) را در شرایطی نشان می‌دهد که حین تردد مقتول در پیاده‌رو، از پشت سر به او نزدیک شده و اقدام به گرفتن مقتول از ناحیه کمر کرده، او را به ویترین شیشه‌ای مغازه کوبیده و شیشه‌های تخریب شده ویترین باعث ایجاد جراحت شدید مقتول از ناحیه گردن شده است.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت : تحقیقات درباره این پرونده، در مراحل اولیه قرار دارد و متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.