کد خبر : 92568 تاریخ : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن - 20:59
پرواز پرايد پس از تصادف! ساعت 21:40 شب گذشته تصادف دو خودرو در 24 متری سعادت‌آباد، خیابان یکم شرقی به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیات ایستگاه 25، گروه امداد نجات سه و جرثقیل ایستگاه 25 را به محل حادثه اعزام کرد.

قانون- ساعت 21:40 شب گذشته تصادف دو خودرو در 24 متری سعادت‌آباد، خیابان یکم شرقی به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیات ایستگاه 25، گروه امداد نجات سه و جرثقیل ایستگاه 25 را به محل حادثه اعزام کرد.

مهدی نوروززاده؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری رنو ساندرو حین حرکت در خیابان یکم شرقی ضمن انحراف از مسیر اصلی و پس از برخورد با دو خودرو پارک شده واژگون شده بود.

وی افزود: راننده این خودرو پیش از رسیدن آتش‌نشانان توسط رانندگان خودروهای عبوری از داخل این وسیله‌نقلیه خارج شده بود.

این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: نیروهای عملیات به سرعت با قراردادن علائم هشداردهنده ترافیکی، قطع برق خودروها و جلوگیری از نشت بنزین آنها به ایمن‌سازی صحنه تصادف پرداختند.

وی افزود: شدت برخورد خودروها با یکدیگر به حدی بود که خودروی پراید پارک شده به بالای دیوار منزل مجاور پرتاب شده که آتش‌نشانان با استفاده از جرثقیل و تجهیزات ویژه نجات به رهاسازی و انتقال آن به محلی امن اقدام کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ راننده مصدوم که مردی مسن بود، توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان انتقال یافت و دو خودروی پارک شده دیگر به علت عدم حضور مالکان ، برای انتقال به پارکینگ به عوامل راهور تحویل داده شدند.