کد خبر : 92661 تاریخ : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ بهمن - 20:42
دزد با شرف، اجناس مسروقه را بازگرداند در تاریخ 9 آذر 97 یک سارق با حضور در منزل یک زن در غرب تهران یک جعبه شامل حدود صدگرم طلا و مدارکی مانند انحصار وراثت شوهر این خانم را سرقت کرد.

قانون- در تاریخ 9 آذر 97 یک سارق با حضور در منزل یک زن در غرب تهران یک جعبه شامل حدود صدگرم طلا و مدارکی مانند انحصار وراثت شوهر این خانم را سرقت کرد.

این زن که به تنهایی در منزلش سکونت داشت و شوهرش فوت کرده بود، با حضور در شعبه 15 دادسرای ناحیه پنج تهران ثبت شکایت کرده و به این ترتیب مأموران اداره آگاهی با دستور سعیداحمدبیگی؛ بازپرس این شعبه برای یافتن سارق دست به کار شدند.

تحقیقات درباره این پرونده ادامه داشت که شاکی مجدداً با حضور در دادسرا اعلام کرد سارق در کمال ناباوری، اموال مسروقه را به وی بازگردانده است.

این زن در اظهاراتش به بازپرس گفت: چند وقت پس از سرقت، لوازم مسروقه شامل طلاجات، مدارک انحصار وراثت، شناسنامه و چند مدرک دیگر همراه با یک نامه پشت در منزل من گذاشته شد و سارق در نامه نوشته بود با دیدن مدارک فوت شوهرم از کارش پشیمان شده و اموال سرقتی را بازگردانده است و من نیز اکنون شکایتی ندارم.با توجه به پس گرفتن شکایت شاکی، پرونده مختومه شد.