کد خبر : 92744 تاریخ : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ بهمن - 21:09
پسر مَست دوستش را با چاقو کشت نیمه شب پنجشنبه گذشته (11 بهمن 97) مأموران کلانتری 171 کهریزک در جریان وقوع یک فقره درگیری خونین در خوابگاهی واقع در کهریزک قرار گرفته و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند

قانون- رئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیری پسری خبر داد که در حالت مستی دوستش را به قتل رساند.

نیمه شب پنجشنبه گذشته (11 بهمن 97) مأموران کلانتری 171 کهریزک در جریان وقوع یک فقره درگیری خونین در خوابگاهی واقع در کهریزک قرار گرفته و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد که دو پسر جوان افغانستانی ساکن در یک اتاق، پس از مصرف مشروبات الکلی از حالت طبیعی خارج شده و با یکدیگر به مشاجره پرداخته‌اند که در این حین یکی از آنها با استفاده از چاقوی آشپزخانه به دیگری حمله‌ور شده و وی را به قتل رسانده است.

بنابر تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول با دو ضربه چاقو به کتف و یک ضربه به قلب مجروح شده و پیش از رسیدن کادر فوریتهای پزشکی جان باخته است.

یکی از اهالی ساختمانی که این دو نوجوان در آن زندگی می‌کردند، به مأموران گفت که با شنیدن صدای دعوا و درگیری، خود را به اتاق آنها رسانده و ضارب با همکاری همسایه‌ها گرفتار شده است.

در محل زندگی این 2 نوجوان، پنج دوستانشان نیز حضور داشتند که در تحقیقات انجام شده به تشریح ماجرا پرداخته و اعلام کردند قاتل پس از مصرف مشروب الکلی و در حالت مستی با دوستش مشاجره کرده که نتیجه مشاجره، به قتل انجامیده است.

سرگرد ابراهیم شریفی؛ رئیس کلانتری 170 کهریزک با اعلام این خبر گفت: قاضی کشیک صحنه جرم به همراه مأموران اداره دهم آگاهی پایتخت در محل حضور یافته و پس از انجام بررسی‌های لازم و تکمیل پرونده، جسد برای کالبد شکافی و تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.