کد خبر : 92860 تاریخ : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ بهمن - 12:15
دو سارق بسيجيان را با چاقو زدند دو تن از بسیجیان تهران بزرگ طی چند شب گذشته در تلاش برای برخورد و دستگیری سارقین مجروح شده‌اند....

قانون- دو تن از بسیجیان تهران بزرگ طی چند شب گذشته در تلاش برای برخورد و دستگیری سارقین مجروح شده‌اند.

به گزارش قانون، طی روزهای گذشته دو تن از بسیجیان تهرانی، در درگیری با سارقین مجروح شدند.

در یکی از این حوادث یکی از بسیجیان پایگاه ابوذر حوزه 173 امام‌خامنه‌ای ناحیه مقاومت بسیج امیرالمؤمنین(ع) تهران بزرگ زمانی که با جمعی از بسیجیان این پایگاه در حین گشتزنی در شهرک ابوذر واقع در بلوار ارتش بودند، به سارقی برخورد می‌کنند که در جریان دستگیری وی توسط ضربه چاقوی سارق از ناحیه کتف مجروح می‌شود.

حال عمومی وی خوب بوده و سارقی که وی را مجروح کرده نیز دستگیر شده و در اختیار مراجع قضایی قرار دارد.

در حادثه دیگر که این بار در شمال‌غرب تهران به‌وقوع پیوسته است، 21 بهمن ماه حوالی ساعت 2 بامداد بسیجیان پایگاه سلمان کن حوزه 101 فجر ناحیه مقاومت بسیج قدس، در حین گشت‌زنی در محله کن تهران به گروهی از سارقان برخورد می‌کنند. زمانی‌‌ که برای دستگیری آنها اقدام می‌کنند، یکی از سارقان با سلاح سرد به‌سمت آنها حمله‌ور شده و یکی از بسیجیان  را از ناحیه بازوی دست راست مورد اصابت ضربه چاقو قرار داده و موجب مجروح شدن وی می‌شود.

به گزارش تسنیم، وی پس از این حادثه به بیمارستان منتقل شده و به‌دلیل شدت جراحت وارده مورد عمل جراحی قرار می‌گیرد اما حال عمومی وی هم‌اکنون در وضعیت مناسبی قرار دارد.

عده‌ای از سارقین این حادثه نیز توسط نیروهای بسیجی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.