کد خبر : 92890 تاریخ : ۱۳۹۷ جمعه ۲۶ بهمن - 15:36
محمدوديت‌هاي ترافيكي مراسم تشييع شهدا معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان محدودیت‌های ترافیکی مراسم تشییع شهدای مدافع امنیت لشکر ۱۴ امام حسین (ع) در شهر اصفهان را اعلام کرد...

قانونمعاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان محدودیت‌های ترافیکی مراسم تشییع شهدای مدافع امنیت لشکر ۱۴ امام حسین (ع) در شهر اصفهان را اعلام کرد.
به گزارش قانون به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مختار درخشان  با تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از نیروهای مخلص لشکر 14 امام حسین (ع) سپاه پاسداران استان اصفهان در حادثه تروریستی زاهدان اظهار داشت: برابر تدابیر صورت گرفته به منظور برپایی هرچه باشکوه‌تر مراسم تشییع این شهدای گرانقدر محدودیت‌های ترافیکی در معابر شهری شهر اصفهان به اجرا گذاشته خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس هر گونه توقف و تردد خودروها از ساعت 13 روز شنبه 27 بهمن ماه در  میدان بزرگمهر به سمت چهارراه آبشار، چهارراه آپادانا، خیابان سجاد، میدان شهید لاوی به سمت گلستان شهدا و نیز میدان بسیج به سمت گلستان شهدا ممنوع خواهد بود و در مسیرهای منتهی به مسیر تشییع پیکر شهدا نیز محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

درخشان گفت: از شهروندان گرامی انتظار داریم ضمن همکاری با مأموران پلیس راهور از تردد در خیابان‌های اعلام شده در زمان تشییع شهدا خودداری کرده و سعی کنند از مسیرهای جایگزین استفاد نمایند.

معاون اجتماعی پلیس استان اصفهان از شهروندان خواست برای شرکت در مراسم مذکور از سرویس‌هایی که توسط شرکت اتوبوسرانی شهرداری اصفهان برای این منظور تعیین شده استفاده کرده و از آوردن خودروهای شخصی به مسیرهای اعلام شده خودداری کنند.

درخشان در پایان اظهار داشت: از طرف مجموعه فرماندهی انتظامی استان اصفهان  یک بار دیگر  شهادت پاسداران مدافع وطن را به مردم شریف و شهیدپرور اصفهان، فرماندهان و پاسداران گرانقدر سپاه استان و خانواده‌های گرامی این شهدا تسلیت گفته و برای مجروحان حادثه طلب عافیت می‌نماییم.