کد خبر : 93077 تاریخ : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۱ اسفند - 15:40
ممنوعیت برگزاری اردوهای درسی و نوروزی مدارس

قانون- رضا نيكويي - سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد که هرگونه اردوهای خارج از مدرسه و برگزاری اردوهای نوروزی و سایر فعالیت‌های آموزشی به صورت کامل تعطیل است و برگزاری آن توسط برخی مدارس غیردولتی نیز ممنوع است.

به گزارش قانون به نقل از ايسنا، مسعود ثقفی با بیان اینکه تمام فعالیت های مدارس تعطیل است ، گفت: هرگونه اردوهای خارج از مدرسه و برگزاری اردوهای نوروزی و سایر فعالیت‌های آموزشی به صورت کامل تعطیل است و برگزاری آن توسط برخی مدارس غیردولتی نیز ممنوع است.

وی افزود: از اولیا درخواست می‌کنیم در کنار اینکه ما هم بخشنامه کردیم و دوباره هم به مدارس ابلاغ می‌کنیم، خودشان هم مدنظر داشته باشند که به هیچ عنوان فرزندانشان را برای اردوهای درسی از طریق مدرسه یا هرجایگاه دیگری نفرستند.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران تاکید کرد که سلامتی فرزندان مهم‌تر از این است که بخواهیم به لحاظ آموزشی قدمی برداریم به هیچ عنوان اولیا از کلاس‌هایی که به این عنوان برگزار می‌شود استفاده نکرده و فرزندانشان را در منزل نگه دارند.

 ثقفی با اشاره به لغو تمامی اردوهای آموزشی و پرورشی در مدارس دولتی و غیردولتی گفت: اولیا در صورت مشاهده باشماره 88964006 تماس و یا از طریق سایت shekayat.medu.ir  شکایت خود را مطرح کنند.